Taalcafé Rijswijk
De Nederlandse taal is een moeilijke taal. U leert de taal pas echt goed als u oefent met het spreken en luisteren ervan.
Ervaart u problemen met het spreken van de Nederlandse taal? Of wilt u kennis maken met mensen uit andere culturen en hen helpen bij de spreekvaardigheid? Kom dan naar het Taalcafé!
In het Taalcafé kan iedereen terecht die de Nederlandse taal beter wil leren spreken. Iedere bijeenkomst komt er een onderwerp aan bod. Bijvoorbeeld gezondheidszorg, onderwijs of de Nederlandse Cultuur. Het Taalcafé is geen cursus, maar een ontmoetingsplek waar Nederlands- en anderstaligen op een prettige, informele manier gratis kunt oefenen met Nederlands spreken en ernaar luisteren.
The Dutch language can be hard to understand. You will learn the language better by practicing your speech and hear.
Do you want to improve the Dutch language? Or do you want to meet people from other cultures and help them with speaking Dutch? Join us at Taalcafé Rijswijk!
Wijkcentrum Stervoorde - dinsdag 15:00 - 16:30 uur
- 8 januari
- 12 februari
- 12 maart
- 9 april
- 14 mei
- 11 juni
- 9 juli
Bibliotheek Rijswijk - donderdag 10:30 - 11:30 uur
- 31 januari
- 28 februari *
- 28 maart
- 25 april *
- 23 mei
- 27 juni
- 18 juli
* met een activiteit voor kinderen